O nás

Jak mít klid i na rozbouřených krypto trzích

Jsme parta podnikatelů, kterým před pár lety #KarelVamToRikal (dnes už legenda české krypto scény) doslova změnil život. Hledali jsme, kam vložit přebytečné peníze, aby se zhodnocovaly.

Karel tenkrát mluvil o nějakém komplikovaném „bitkojnu“, co to umí, jak je to super a že to jednou změní celej svět. Spíš ze zvědavosti jsme něco málo pokoupili. Od té doby má pro nás hashtag #KarelVamToRikal úplně nový význam. Všechno, co říkal, se postupně vyplnilo a my koukali, jak portfolio neskutečně roste.

Pak se trh začal pomalu otáčet směrem dolů. Přišla začátečnická panika! O všechno přijdu! Rychle prodám, ať mám minimální ztráty! Naštěstí jsme nic z toho neudělali, uklidnili jsme se a začali jsme konstruktivně přemýšlet…

Co by nás v této situaci uklidnilo? Jak příště předejít té hnusné emoční horské dráze? A tak jsme si položili otázku, jak vydělávat zajímavé kryptopeníze, i když jde trh dolů, do strany, kamkoliv.

Odpověď jsme našli.  MASTERNODY , na které se teď zaměřujeme. Díky nim se teď už nemusíme modlit, že trh půjde pořád jen nahoru, výš a ještě výš, dokud cenová křivka nevyletí z monitoru. Dalo nám to do života obrovský klid, už tolik nesledujeme grafy a každičký pohyb.

Ať se na trhu děje cokoliv, naše masternody pořád, vytrvale a spolehlivě přisypávají každý den / týden / měsíc další kryptokorunky do našich peněženek.

Pohled na podobné výpisy dává člověku obrovský vnitřní klid. Už tolik neřešíme, jestli je zrovna propad, nebo růst… pasivní příjmy přijdou v obou případech.

Určitě se shodneme, že je super něco takového mít pro klid duše. Špatná zpráva ale je, že jsme se museli prokousat stovkami anglických pseudonávodů, programátorskou hatmatilkou a všemi možnými problémy, než se nám první masternody vůbec podařilo rozjet. Pak nám pořád padaly, nic nefungovalo dlouhodobě. Po pár měsících boje jsme to ale rozlouskli.

Teď chceme pomáhat dalším lidem tak, aby se tou nekonečnou frustrací strávenou v tzv. příkazovém řádku počítače nemuseli sami prokousávat… aby vám vše šlapalo, aniž byste se museli učit programovat atd. Celý proces se nám podařilo hodně zautomatizovat.

Pokud vás masternody jako zajímavá možnost spolehlivého pasivního příjmu v rozbouřeném krypto světě zuajala, vyplňte nám poptávku a rádi vám vše nastavíme i pomůžeme se správou.

Jaké mám možnosti?

Aktuálně, k 4.3.2020, funguje přes 300 kryptoměn, které mají masternode. Vše si můžete sami prostudovat na https://masternodes.online/: